Stone gate - Zagreb
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Stone gateapartamenty - mieszkania
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
FR HR
9.1/10
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
FR HR
9.1/10
Obiekt Stone gate znajduje się w samym centrum miejscowości Zagrzeb i zapewnia bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, a także czajnik oraz płytę kuchenną. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół św. Marka w Zagrzebiu – 200 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Ogród Botaniczny w Zagrzebiu – 1,4 km, Plac Króla Tomisława – 1,2 km.
W apartamencie zapewniono patio, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Stone gate znajdują się liczne atrakcje, takie jak Muzeum Zerwanych Związków, Chorwackie Muzeum Sztuki Naiwnej i Plac Kwiatów (Cvjetni trg). Lotnisko Lotnisko Zagrzeb znajduje się 16 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment has a washing machine, flat-screen TV with satellite channels, city views, as well as chocolate for guests. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Całkowity zakaz palenia
Zwierzęta domowe są akceptowane
Pokoje rodzinne
Dostęp do Internetu
Ogrzewanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Dostęp za pomocą kluczy
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Gaśnice
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Legowisko dla pupila
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Pokoje dla niepalących
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Maseczki dla gości
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
Miski dla pupila
Monitoring wokół obiektu
Bezpłatne Wi-Fi
Możliwe wystawienie faktury
Klimatyzacja
Wi-Fi
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
