Dea - Zagreb
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Dea
Zagreb 6 Trg Antuna, Ivana i Vladimira Mažuranića apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES HR
8.6/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES HR
8.6/10
Obiekt Dea, znajdujący się w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Zagrzeb, zapewnia taras. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 300 m znajduje się Ogród Botaniczny w Zagrzebiu.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
W pobliżu obiektu Dea znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plac Króla Tomisława, Plac Kwiatów (Cvjetni trg) i Muzeum Techniki. Lotnisko Lotnisko Zagrzeb znajduje się 16 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring 1 bedroom and 1 bathroom, this apartment offers a living room and terraceyou can relax. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. The apartment provides a washing machine and heating. The unit has 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 48 mkw.
Bezpłatne Wi-Fi
Całodobowa ochrona
Wi-Fi
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Możliwe wystawienie faktury
Parking
Taras
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

