Apartman Roza - Zagreb
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Apartman Roza
Zagreb 60 Pantovčak apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
HR
9.5/10
WiFi
Parking
Rozmawiamy
HR
9.5/10
Obiekt Apartman Roza, położony w miejscowości Zagrzeb, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plac Kwiatów (Cvjetni trg) – 1,5 km, Muzeum Techniki – 1,9 km. Obiekt oferuje widok na miasto i widok na ogród. W odległości 2 km znajduje się Ogród Botaniczny w Zagrzebiu.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, sypialnię (1), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Apartman Roza znajdują się liczne atrakcje, takie jak Muzeum Archeologiczne, Muzeum Zerwanych Związków i Chorwackie Muzeum Sztuki Naiwnej. Lotnisko Lotnisko Zagrzeb znajduje się 17 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, soundproof walls as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
Pokoje rodzinne
Taras
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Parking
Maseczki dla gości
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Dostęp za pomocą kluczy
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Bezpłatne Wi-Fi
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Parking przy ulicy
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Klimatyzacja
Wi-Fi
Ogrzewanie
