LOREN - Pula
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
LOREN
Pula Flegova 28 A apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.5/10
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt LOREN położony jest w miejscowości Pula i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół św. Eufemii w Rovinju – 41 km, MEMO Museum – 1,3 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,3 km znajduje się Amfiteatr w Puli.
Apartament znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, zmywarką, pralką, piekarnikiem i płytą kuchenną. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Archaeological Museum of Istria – 1,4 km, Pula Castle Kastel – 1,8 km. Lotnisko Lotnisko Pula znajduje się 5 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers air conditioning, a washing machine, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Pokoje rodzinne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Pokoje dla niepalących
Klimatyzacja
Możliwe wystawienie faktury
Prywatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Parking
Ogrzewanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Bezpłatny parking
Dostęp do Internetu
Taras
Bezpłatne Wi-Fi
Parking przy ulicy
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Taras słoneczny
Parking na miejscu
