M&Z Apartmani - Primošten
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
M&Z Apartmani
Primošten 25 Plat apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
6
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
HR
9.4/10
Liczba pokoi
6
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
HR
9.4/10
Obiekt M&Z Apartmani z ogrodem położony jest w miejscowości Primošten, 42 km od Splitu i 27 km od Trogiru. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Apartamenty są klimatyzowane i dysponują jadalnią, częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem, tarasem lub balkonem oraz kuchnią z lodówką, płytą kuchenną i kuchenką mikrofalową. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Pościel i ręczniki są zapewnione.
Obiekt M&Z Apartmani oferuje również sprzęt do grillowania.
Szybenik oddalony jest od apartamentów o 17 km, a Vodice – o 23 km. Odległość od lotniska w Splicie wynosi 30 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Ten klimatyzowany apartament z prywatnym wejściem obejmuje salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W kuchni zapewniono przybory kuchenne, lodówkę, kuchenkę mikrofalową i płytę kuchenną. Goście zatrzymujący się w tym apartamencie mogą korzystać z grilla. Ten apartament oferuje również pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Z tarasu można podziwiać widok na morze. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Całodobowa ochrona
Część przeznaczona dla palących
Wi-Fi
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Wino / szampan
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Dostęp do Internetu
Ogród
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Taras
Parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
System alarmowy
Plac zabaw dla dzieci
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Dostęp za pomocą kluczy
Sprzęt do grillowania
Miejsce na piknik
Gaśnice
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Prywatny parking
Plac zabaw
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkachdodatkowo płatne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Meble ogrodowe
Pokoje rodzinne
Pokój gier
Ogrzewanie
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pokoje dla niepalących
Bezpłatny parking
Możliwe wystawienie faktury
Parking na miejscu
Czujnik dymu
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Klimatyzacja
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Taras słoneczny
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Monitoring wokół obiektu
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
