Villa Vista 1 - Malinska
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Villa Vista 1pensjonaty - domy wczasowe
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
HR
9.8/10
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
HR
9.8/10
Obiekt Villa Vista 1 położony jest w miejscowości Malinska i oferuje sezonowy odkryty basen, ogród, taras, bar, a także widok na miasto. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Wyposażenie wszystkich opcji zakwaterowania obejmuje klimatyzację i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest też balkon oraz prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Tunjera Bay Beach – 300 m, Kosljun Franciscan Monastery – 18 km. Lotnisko Lotnisko Rijeka znajduje się 18 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Superior King Room with Balcony and Sea View - Dependence. Ten przestronny i klimatyzowany pokój dwuosobowy z dźwiękoszczelnymi ścianami obejmuje łazienkę z kabiną prysznicową i balkon z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i widokiem na morze – aneks. Ten przestronny pokój dwuosobowy oferuje klimatyzację, dźwiękoszczelne ściany, prywatną łazienkę z prysznicem typu walk-in oraz balkon z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania dostępne jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 33 mkw.
Całkowity zakaz palenia
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Basen ze słoną wodą
Dostęp do Internetu
Bezpłatny parking
Restauracja
Basen z widokiem
Bar
Parking na miejscu
Prywatny parking
Ogród
Pokoje dla niepalących
Klimatyzacja
Wi-Fi
Monitoring wokół obiektu
Mały basen
Gaśnice
Odkryty basen
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Taras
Parking
Bezpłatne Wi-Fi
Sejf
Ogrzewanie
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Basen
Basen z podgrzewaną wodą
Wymiana walut
Leżaki lub krzesełka plażowe
