Villa Porto in Krnica,Istrien - Krnica
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Villa Porto in Krnica,Istrien
Krnica Krnički Porat 13 9 pensjonaty - domy wczasowe
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
HR
9.0/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
HR
9.0/10
Obiekt Villa Porto in Krnica, Istrien oferuje bezpłatne rowery, ogród i taras. Z okien roztacza się widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Kod Kebe Beach – około 400 m. W okolicy willi panują doskonałe warunki do uprawiania nurkowania, wędkarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W willi z 3 sypialniami zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, pralkę oraz kuchnię z lodówką i zmywarką. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Villa Porto in Krnica, Istrien oferuje wannę z hydromasażem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Amfiteatr w Puli – 24 km, Kościół św. Eufemii w Rovinju – 45 km. Lotnisko Lotnisko Pula znajduje się 24 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Willa z 3 sypialniami. The hot tub is the standout feature of this villa. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The villa also includes a barbecue. The spacious air-conditioned villa features a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as sea views. The unit has 3 beds. Willa - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 200 mkw.
Całkowity zakaz palenia
System alarmowy
Zwierzęta domowe są akceptowane
Bezpłatne Wi-Fi
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Taras słoneczny
Ogrzewanie
Prywatny parking
Wi-Fi
Piesze wycieczki
Ogród
Wycieczki rowerowe
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Lokalizacja przy samej plaży
Dostęp do Internetu
Sejf
Nurkowaniepoza obiektem
Parasole przeciwsłoneczne
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Klimatyzacja
Parking na miejscu
Pokoje dźwiękoszczelne
Parking
Meble ogrodowe
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pokoje dla niepalących
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Plaża
Sprzęt do grillowania
Gaśnice
Bezpłatny parking
Jazda na rowerze
Taras
Wędkowaniepoza obiektem
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
