Robinson camp "Zeleni mir" - Josipdol
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Robinson camp "Zeleni mir"
Josipdol Mateškovići bb pola namiotowe - campingi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
HR
9.7/10
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
HR
9.7/10
Obiekt Robinson camp "Zeleni mir" położony jest w miejscowości Josipdol i oferuje prywatną plażę oraz widok na rzekę. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Na miejscu znajduje się taras, a okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i wędkarstwa.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Rijeka, znajduje się 104 km od obiektu Robinson camp "Zeleni mir".
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Drewniany Namiot. The tent provides a private entrance, a seating area, a terrace with lake views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 10 futons. Namiot - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw.
Wędkowanie
Kajakarstwo
Parking
Plac zabaw
Prywatna plaża
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking na miejscu
Bezpłatny parking
Miejsce na piknik
Prywatny parking
Piesze wycieczki
Możliwe wystawienie faktury
Lokalizacja przy samej plaży
Plaża
Piesze wycieczki
Parking przy ulicy
Gaśnice
Taras
Miejsce na ognisko
