Rooms by the sea Hvar - 8785 - Hvar
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Rooms by the sea Hvar - 8785pensjonaty - domy wczasowe
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
HR
9.2/10
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
HR
9.2/10
Obiekt Rooms by the sea Hvar - 8785, usytuowany w miejscowości Hvar, oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pokonji Dol – kilka kroków od obiektu. Obiekt usytuowany jest w pobliżu takich ważnych miejsc, jak Franciscan Monastery Hvar, Hvar Heritage Museum oraz Bishops Palace in Hvar. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Port Hvar – 1,6 km.
Każdy pokój w obiekcie wyposażono w telewizor. Do dyspozycji Gości jest również prywatna łazienka oraz balkon z widokiem na morze.
W pobliżu obiektu Rooms by the sea Hvar - 8785 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Hvars Theatre and Arsenal, St. Stephens Square in Hvar i St. Stephens Cathedral in Hvar. Lotnisko Lotnisko Split znajduje się 84 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Jest to klimatyzowany pokój dwuosobowy z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienką oraz balkonem z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Jest to klimatyzowany pokój dwuosobowy z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienką oraz balkonem z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 26 mkw.
Parking
Plaża
Całkowity zakaz palenia
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Lokalizacja przy samej plaży
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny parking
Parking na miejscu
Dostęp do Internetu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Prywatny parking
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wi-Fi
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Klimatyzacja
