Hotel Perla - Dubrovnik
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Hotel Perlahotele
Liczba pokoi
23
WiFi
Spa/wellness
Wyżywienie
Rozmawiamy
HR
8.3/10
Liczba pokoi
23
WiFi
Spa/wellness
Wyżywienie
Rozmawiamy
HR
8.3/10
Hotel Perla znajduje się w pięknej zatoce Lapad w Dubrowniku, 3 km od zabytkowego Starego Miasta, do którego można z łatwością dostać się lokalnym autobusem.
Hotel Perla stoi przy miejskiej promenadzie pełnej uroczych barów i kawiarni. Prowadzi ona do wspaniałej żwirowej plaży, która usytuowana jest tylko 100 metrów od hotelu.
Restauracja Agora z tarasem oferuje bogaty wybór dań kuchni lokalnej i jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację pod gwiazdami.
Dzień mogą tu Państwo rozpocząć od obfitego, wliczonego w cenę śniadania w formie bufetu.
W odległości jedynie 100 metrów od hotelu Perla znajdują się miejsca parkingowe, bank, poczta, apteka, centrum handlowe, przystanek autobusowy i postój taksówek.
Pokoje są przestronne, klimatyzowane i wychodzą na balkon.
We wszystkich pokojach można korzystać z przewodowego dostępu do Internetu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Obiekt mieści się w strefie wyłączonej z ruchu kołowego.
Pokój trzyosobowy z balkonem. Room featuring carpeted floors and a furnished balcony. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem. Room featuring carpeted floors and a furnished balcony. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze. This twindouble room features a balcony, minibar and satellite TV. Please note that the units are located on the 4th floor and the lift only goes to the 3rd floor. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw.
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Faks / ksero
Ogrzewanie
Zabiegi na twarz
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Klimatyzacja
Monitoring wokół obiektu
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Taras
Manicure
Dostęp do Internetu
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Usługa prasowaniadodatkowo płatne
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Obiady na wynos
Przechowalnia bagażu
Układanie włosów
Transfer
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezpłatne Wi-Fi
Pojemniki na śniadanie na wynos
Centrum fitness
Masażdodatkowo płatne
Całodobowa recepcja
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Bar
Specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie)
Posiłki dla dziecidodatkowo płatne
Całkowity zakaz palenia
Fitness
Gaśnice
Winda
Makijaż
Depilacja woskiem
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Restauracja
Masaż pleców
Pedicure
Maseczki dla gości
Możliwe wystawienie faktury
Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości
Pralnia
Zabiegi na ciało
Transfer (dodatkowa opłata)
Bankomat na terenie obiektu
Dostęp do personelu medycznego
Czujnik dymu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Owocedodatkowo płatne
Sejf
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Wi-Fi
Zabiegi upiększające
Biuro informacji turystycznej
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Dostęp za pomocą kluczy
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje dla niepalących
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Płatności bezgotówkowe są możliwe
