Apartment Daniela Old Town - Dubrovnik
Wspaniałe wakacje, słońce, lazurowe morze, kamieniste plaże. Zaplanuj urlop w Chorwacji, wybierz jeden z tysięcy dostępnych apartamentów na Istrii, wyspie KRK, Rab, Cres, Pag lub wielu innych. Podczas pobytu możesz obok plażowania zwiedzić wiele ciekawych miasteczek o historycznym charakterze. Pula, Zadar, Split, rejsy promem, pływanie SUP, urocze kamieniste plaże, ukryte zatoczki. Warto wybrać się do Chorwacji na jeden z wielu campingów z basenami, domkami letniskowymi i miejscami na przyczepy.
Apartment Daniela Old Town
Dubrovnik Ulica od Kaštela 8 apartamenty - mieszkania
WiFi
Rozmawiamy
HR
9.3/10
HR
Obiekt Apartment Daniela Old Town położony jest w centrum miejscowości Dubrownik i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Buza Beach – 200 m, Plaża Porporela – 600 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Plaża Sveti Jakov – 2,4 km, Brama Ploce – 400 m.
W apartamencie zapewniono kilka sypialni (3), łazienkę (1), pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor oraz taras z widokiem na miasto.
Obsługa recepcji, która mówi w języku angielskim i chorwackim, służy pomocą w zaplanowaniu pobytu.
W pobliżu obiektu Apartment Daniela Old Town znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Šulić, Plaża Bellevue i Orlando Column. Lotnisko Lotnisko Dubrownik oddalone jest o 19 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Do apartamentu prowadzi 300 stopni.
Ze względu na strome schody prowadzące do budynku i apartamentu na 2. piętrze obiekt nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ani osób starszych.
Na życzenie co najmniej 1 dzień przed przyjazdem Goście mogą skorzystać z przechowalni bagażu.
Do strefy wewnątrz murów miejskich nie można wjechać samochodem.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 3 sypialniami. Offering views of the monumental Dubrovnik Walls, this air-conditioned apartment provides a balcony and a kitchenette with dining and seating area. Featuring a shower, private bathroom also comes with a hairdryer. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 90 mkw.
klimatyzacja
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
całkowity zakaz palenia
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
taras
całodobowa recepcja
Wi-Fi
transfer lotniskowy
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
bezpłatne Wi-Fi
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
pokoje rodzinne
pokoje dla niepalących
Płatności bezgotówkowe są możliwe
dostęp do Internetu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Możliwe wystawienie faktury
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą













